Kullanım Şartları ve İptal İade Koşulları

- Yolcu, bilet satın alırken girdiği isim, soyad, doğum tarihi ve telefon gibi bilgilerin yanlışlığından dolayı uçak bileti satın aldığı havayolunun uygulayacağı her türlü cezai şart, iptal ve iade koşullarını kabul etmiş sayılır ve uçak biletini bu koşullara göre satın almış olur.

- Yolcu, uçak bileti satın alırken havayolu firmasının uyguladığı her türlü iptal ve iade kurallarını kabul etmiş sayılır. OnlineBiletSorgulama.com bu konuda sorumlu tutulamaz.

- Yolcunun satın almış olduğu uçak bileti temsil eden havayolunun yapacağı gecikmeler, rötarlar ve değişikliklerden OnlineBiletSorgulama.com sorumlu değildir.

- 12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 ‘u ceza olarak tahsil edilir. Uçak Bileti bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.

- Uçuşa 24 saatten az kalan biletlerin iptali durumunda brüt bilet ücretinden Servis Ücreti kesilerek kalan miktarın iadesi sistemimize girilen kredi kartına yapılır.

www.OnlineBiletSorgulama.com İyi Yolculuklar Diler.Tüm Havayoları